Robíme to skutočne pre seba?

27.05.2020

Stretli sme sa.

Náhoda nás zviedla do skúšobnych kabiniek obchodu s výsostne ženským sortimentom. Mladá predavačka odhadla veľkosť mojej podprsenky v momente, keď som vošla do dverí obchodu so spodným prádlom. 

 Očami som kĺzala po rozvešanej nádhere farieb, tvarov a materiálov a vnímala som cvrlikanie predavačky a zákazníčky, ktorá už v kabínke skúšala a vyberala .

Pripadala som si ako na ochutnávke zákuskov.

Vtancovala som do kabínky a začala skúšať. Potrebovala som sa vidieť z iného uhlu, rozhrnula som závesa vstúpila do chodbičky s veľkými zrkadlami. 

V tom momente sme tam stáli všetky tri.

Dve zákazníčky v spodnom prádle a predavačka.Zarazili sme sa , ale len na stotinu sekundy. Boli sme na výsostne ženskom území a nič nás nezastavilo.

 "Wow, vy máte krásne prsia", vyhŕkla som , až ma to samú prekvapilo.

"Áno, mám ich operované, dala som si ich zmenšiť. Našetrila som si na ne a cítim sa výborne. Mala som ich tak veľké, že som to už nemohla vydržať, všetko ma bolelo. A v každej blúzke som vyzerala ako tank. Hanbila som sa vyzliesť do plaviek a moje podprsenky zaberali v skrini najviac miesta "

Prekvapene som pozerala na elegantnú, štíhlu a mladistvo posobiacu ženu, pár mesiacov po zákroku, žiariacu šťastím.

"Urobila som to kvoli sebe" usmievala sa celou bytosťou. "Nikdy nepochopím, prečo si ženy nechávajú operovať prsia kvoli mužom...."

Jej krásna ženská energia ostala vo vzduchu dlhé minúty po jej odchode. 

Spolu s otázkou: čo všetko dokážeme urobiť, aby sme sa zapáčili mužovi?

Kkúpila som si 2 krásne krajkové podprsenky. Kvoli sebe a pre seba. 

S láskou 

Maja