TERAPIE METODOU JIH® 


Milujem nový smer vo svojom živote:

 túžbu a schopnosť pomáhať ľuďom

 vnímať  život s láskavým prístupom k sebe.   


Náš život je pestrý, rýchly, plný nových informácií, technológií a zmien.Chceme všetko stíhať a zároveň mať svoj kľud.Túžime byť v "obraze" a občas utiecť do ticha. Lákajú nás novinky a zároveň sa bojíme zmeny. Plníme povinnosti a najradšej by sme od nich utekli. Snívame o láske a netušíme, ako má vyzerať. Život nás vie prekvapiť a občas s nami silno zamáva.  Predstavte si, že dokážete svoj vlastný život ovplyvňovať vo všetkých jeho oblastiach, intenzívne vnímať svoje pocity a venovať sa stále viac a viac sami sebe. Vnímať radosť zo života, pretože viete, že na všetko (okrem smrti) je riešenie. Chápať , že nie ste na svoje problémy sami. Každú situáciu riešiť tak, aby vás inšpirovala k ďalším objavom vo svojom živote. 

Zaradiť seba na prvé miesto v živote, byť sami sebe najlepším priateľom a spoločníkom.

Čítala som veľa kníh a skúšala rozne formy pochopenia zmyslu života, až som sa dostala k

Metode J.I.H® - metode emočného naciťovania.

Našĺapovala som opatrne a postupne objavovala, čo všetko možem vnímať.

Objavila som v sebe silnú túžbu pomáhať ľuďom.

Stala som sa terapeutkou osobného rozvoja Metodou J.I.H.®, pomáham naciťovaním energií, uvoľnením blokov, ktoré vám bránia pohnúť sa z miesta, Zvedomím vám, prečo sa vám dejú nepríjemné veci v živote, prečo vám nefunguje komunikácia, partnerský vzťah a prečo vaša snaha zhasína skor ako sa začne rozvíjať.  

Terapie pomáhajú aj tam, kde by ste to nečakali.

Vo svojej terapeutickej praxi využívam aj dlhoročné skúsenosti z povodnej profesie ekonomky a účtovníčky. Komunikácia s úradmi, orientácia v spleti predpisov a odborných pojmov, previazanosť jednotlivých krokov v podnikateľskej aktivite nemusí byť pre začínajúcich podnikateľov či majiteľov firiem vobec strašiakom. Aj táto, nie príliš obľúbená oblasť vášho podnikania, sa vďaka terapiám stane prirodzenou súčasťou  vášho života. 


Začnete vnímať  nové možnosti.  

A potom už záleží na vás, akým smerom vykročíte.


Komunikujem s vami  

 formou osobného stretnutia, telefonického rozhovoru, skypu alebo messengeru. 


Terapia Metodou JIH® 

 v priebehu 1 hodiny zmapujeme všetky oblasti vašeho života ( rodina, práca, peniaze, vzťahy a podobne), zvedomíme, pomenujeme a vyladíme do ľahkosti a prosperity. 

Cena:  1.500,-Kč


Telefonická konzultácia Metodou JIH®

rýchla, intenzívna  1/2 hodinová  konzultácia slúži na okamžité pomenovanie, zvedomenie, uvoľnenie a pomoc v situácii či probléme, ktorý vás aktuálne trápi a v danom momente nevyžaduje široký záber do všetkých oblastí vášho života. 

Cena: 750,-Kč


OBJEDNAJTE  SA

jednoducho

vyplnením kontaktných údajov